Kalyan, Thane, Maharashtra
GST No. 27ADHPA1028Q1ZJ
Call 08047640655 78% Response Rate
Send Enquiry
Product Brochure
| Panel Cutout | 48x96 mm |
| Input Type | Voltage (mV) |
| Control Type | On-Off |
| Output Type | Relay |
| No. of Outputs | 1 Output |
| Supply Voltage | 230 V AC |
| Size | 96 x 48 mm |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Voltage | 90-270 VAC/DC |
| Display Type | LED |
| Communication Port | None |
| Control output Type | Relay/SSR, Relay |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details