Kalyan, Thane, Maharashtra
GST No. 27ADHPA1028Q1ZJ
Call 08047640655 78% Response Rate
Send Enquiry
| IP Rating | 65/66 |
| Brand | TRIMITI |
| Material | ALUMINIUM ALLOY LM6 |
| Color | LIGHT GRAY |
| Frequency Range | 50/60Hz |
| Gas Group | IIA,IIB |
| Power Source | 24/230V |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
| Material | Aluminium |
| Waterproof | Yes |
| Brand | Abha Engineering Works |
| Rated Current | 16 A |
| Features | Fire Proof |
| Frequency | 50 Hz |
View Complete details